Į pradžia E-mail Kontaktai
     
GALERIJA               APIE MUS               KUR ĮSIGYTI?
 

KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS > Priemonės darbui su kosmetologiniais aparatais

Drėkinamasis kūno kremas (33C)

Veikliosios medžiagos: simondsijų (jojobos) aliejus, jūrinis bio-kolagenas.

Simondsijų (jojobos) aliejus ne tik maitina, drėkina, gaivina, bet ir lygina odą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, todėl naudojamas kaip senėjimo prevencijos priemonė. Oda suminkštėja, tampa elastingesnė. Jūrinis bio-kolagenas atstato natūralias odos funkcijas, maloniai drėkina, suteikia elastingumo, mažina odos suglebimą.

Kremas puikiai susigeria į odą, oda tampa švelni. Tinkamas naudoti kai reikia atstatyti odos stangrumą.

Naudojimas: Naudokite kiekvieną dieną po vonios ar dušo. Masažuokite judesiais į viršų, kol pilnai susigers.

Talpa: 33C - 250 ml


 

Liekninamasis serumas pilvo ir šlaunų riebalinių audinių naikinimui (52C) 

Veikliosios medžiagos: lecitinas, kofeinas, saldžiųjų migdolų aliejus.

Lipolitinis (skirtas riebaliniui audiniui naikinti) serumas mažina riebalų kaupimąsi pilvo ir šlaunų srityse. Sudėtyje esantis kofeinas skaido adipocituose (riebalų ląstelėse) esančius trigliceridus į riebiąsias rūgštis, kurios vėliau pašalinamos medžiagų apykaitos proceso metu. Lecitinas emulguoja (daro tirpias vandenyje) riebiąsias rūgštis ir taip padeda pašalinti riebalus iš organizmo. Saldžiųjų migdolų aliejus giliai drėkina ir maitina odą, skatina odos regeneraciją ir sustiprina natūralią odos apsauginę funkciją.

Naudojimas: prieš naudojimą produktą suplakite. Vadovaudamiesi deguonies aparato naudojimosi instrukcija įpilkite serumą į rezervuarą ir atlikite deguonies terapiją. Naudokite 1-2 kartus per savaitę.

Talpa: 12 vnt. Po 5 ml.